Premium nr 1 Classic 1L śr.do bieżącego czyszczenia podłóg,ścian,armatury sanitarnej
Premium nr 1 Classic 1L śr.do bieżącego czyszczenia podłóg,ścian,armatury sanitarnej


Cena netto: 16.5 zł
Kod towaru: 0K183303

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

Wysoka zdolność rozpuszczania kamienia, z łatwością usuwa również rdzę, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, mydło wapniowe, zaprawę cementową. Trwały, perfumowany zapach pozostaje jeszcze długo w pomieszczeniu po zastosowaniu. Dzięki swoim właściwościom czyszczącym jest środkiem ogólnego zastosowania.

ZASTOSOWANIE:

Bardzo dobry środek odwapniający stosowany do czyszczenia podłóg, ścian, chromowanych części armatury łazienkowej, do toalet, kabin prysznicowych, wanien i innego wyposażenia łazienek i kuchni. Nie nadaje się do mycia marmuru, kamienia sztucznego, emalii nie odpowiadającej normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzonych powierzchni chromowanych, niklowanych i ocynkowanych.

SPOSÓB UŻYCIA:

W zależności od stopnia zabrudzenia - do bieżącego czyszczenia wystarczy 20-80 ml środka na 8 litrów wody, w przypadku silniejszych zabrudzeń można zastosować nawet 400 ml środka na 8 litrów wody (roztwór 1:20). Nanieść roztwór na mytą powierzchnię i pozostawić przez dłuższy czas, następnie spłukać obficie wodą. W przypadku czyszczenia urządzeń sanitarnych można stosować środek nie rozcieńczony. Usuwać zabrudzenia przy użyciu szczotki.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Opakowanie 1 l
pH 1
Zastosowanie sanitariaty
Roztwór 0,5 - 1 %