Klar Citro 10L antypoślizgowy śr.do mycia i pielęgnacji-silny konc.<br/><font color="red">(towar niedostepny)</font>
Klar Citro 10L antypoślizgowy śr.do mycia i pielęgnacji-silny konc.
(towar niedostepny)Kod towaru: K111022

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

Środek o silnych właściwościach myjących, zawierający komponenty pielęgnacyjne. Przeznaczony jest do utrzymywania czystości wszystkich wodoodpornych powierzchni podłogowych, zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Możliwość mycia ręcznego oraz w automatach czyszcząco-zbierających (nie pieni się). Posiada przyjemny cytrynowy zapach i jest przyjazny dla skóry rąk. Czyszczonej powierzchni nadaje połysk i nie powoduje nadbudowy kolejnych warstw. Dla uzyskania większego połysku posadzkę można wypolerować maszyną jednotarczową lub polerka wysokoobrotową.

ZASTOSOWANIE:

Produkt ma właściwości czyszczące oraz pielęgnujące. Nadaje się do bieżącego utrzymywania czystości wykładzin takich jak PCV, linoleum, guma, kamień sztuczny i naturalny, marmur, kafelki, terakota, zabezpieczone drewno. Doskonały przede wszystkim do zastosowania do wykładzin stosowanych w halach sportowych (DIN 18.032) Optymalny efekt pielęgnacji powierzchni uzyskuje się poprzez regularne, a przy tym oszczędne stosowanie środka.

SPOSÓB UŻYCIA:

W przypadku mycia ręcznego zalecane jest dozowanie 20 ml koncentratu na 8 litrów wody. W przypadku mycia automatem czyszcząco-zbierającym wystarczy 30-40 ml na 10 litrów wody.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Opakowanie 10 l
pH 6
Zastosowanie mycie i pielęgnacja
Roztwór 0,2 - 5 %