Novatep 1L śr.do mycia uporczywych zabr.wykadzin, dywanów, tapicerek, ścian i sufitów
Novatep 1L śr.do mycia uporczywych zabr.wykadzin, dywanów, tapicerek, ścian i sufitów


Cena netto: 33 zł
Kod towaru: K121753

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

Środek do mycia uporczywych zabrudzeń z powierzchni odpornych na odbarwianie i odkształcenia. Stosowany do czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek jak również ścian i sufitów.

ZASTOSOWANIE:

Przed zastosowaniem większe zabrudzenia usunąć odkurzaczem, sprawdzić w miejscu najmniej widocznym, czy wykładzina odporna jest na odkształcenia czy odbarwianie. Po naniesieniu środka za pomocą spryskiwacza, powierzchnię zmyć przy użyciu delikatnej szczotki do szamponowania. Na końcu zmyć czystą wodą. Środek znajduje również zastosowanie jako dodatek do mycia w automatach czyszczących.

SPOSÓB UŻYCIA:

Czyszczenie przy zastosowaniu ekstraktora: stosować roztwór od 1:4 do 1:8. Spryskać powierzchnię i spłukać czystą wodą. Czyszczenie kombinowane szamponowanie + czyszczenie ekstrakcyjne: stosować roztwór 1:4 do 1:8 - spryskać powierzchnię i spłukać wodą. Czyszczenie tapicerek: stosować roztwór 1:4 do 1:8. Spryskać zabrudzone miejsca i spłukać czystą wodą. Do czyszczenie tapicerek i wykładzin z tworzyw sztucznych polecane są pady z przędzy o wysokim stopniu absorbcji. Wywabianie plam: stosować środek nie rozcieńczony lub rozcieńczony w proporcji 1:1. Nanieść na powierzchnię i szorować za pomocą specjalnej szczotki do odplamiania lub ściereczki absorbującej wodę, spłukać wodą. Mycie ścian i sufitów: środek nadaje się do mycia ścian gładkich i porowatych. Przed użyciem należy przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu, czy powierzchnia nie odbarwia się. W zależności od zabrudzenia zastosować roztwór 1:1 do 1:4, nanieść środek za pomocą spryskiwacza. W przypadku powierzchni gładkich wytrzeć natychmiast wilgotną ściereczką. Powierzchnie porowate nie wymagają wycierania, ponieważ środek z łatwością jest wchłaniany.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Opakowanie 1 l
pH 9
Zastosowanie dywany i wykładziny
Roztwór 10 - 25 %