Blue Star 10L śr.do bież.czyszczenia, wzmocniony mikroemulsją,usuwa plamy z atramentu i długopisu
Blue Star 10L śr.do bież.czyszczenia, wzmocniony mikroemulsją,usuwa plamy z atramentu i długopisu


Cena netto: 177 zł
Kod towaru: K121792

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

Zoptymalizowany i silny środek czyszczący o właściwościach pielęgnacyjnych. Dzięki zawartości mikroemulsji posiada wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju. Słabo pieniący system środków powierzchniowo czynnych - nadaje się do zastosowania w automatach czyszczących. Usuwa również gumę, ślady po atramencie i długopisie. Czyści gruntownie i szybko. Wysycha nie pozostawiając śladów, nadaje połysk. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

ZASTOSOWANIE:

Środek do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nie glazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Z uwagi na szybkie wysychanie, szczególnie nadaje się do bieżącej pielęgnacji podłóg zabezpieczonych powłoką polimerową oraz powierzchni, które zaraz po umyciu mają być uczęszczane. Stosowany do mycia powierzchni twardych (maszyn, linii produkcyjnych) w przemyśle przetwórstwa spożywczego. Może być również zastosowany do mycia w automatach czyszczących-zbierających.

SPOSÓB UŻYCIA:

Do czyszczenia bieżącego zamkniętych i zabezpieczonych powierzchni wystarczy 20-40 ml środka na 8 litrów wody. Do czyszczenia podłóg nie zabezpieczonych zaleca się roztwór 50-80 ml na 8 litrów wody. Mycie automatem czyszcząco-zbierającym - 10-15 ml na 1 litr wody. Uporczywe zabrudzenia lub zarysowania mogą być usuwane środkiem nie rozcieńczonym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Opakowanie 10 l
pH 9
Zastosowanie bieżące czyszczenie
Roztwór 0,2 - 1 %