Twarda,matowa polimerowa powłoka ochronna. Spełnia standardy ASTM D-2047
Twarda,matowa polimerowa powłoka ochronna. Spełnia standardy ASTM D-2047


Cena netto: 490 zł
Kod towaru: K162912

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

Dyspersja podkładowa jest nowoczesnym preparatem zawierającym składniki syntetyczne o wysokiej przyczepności. Produkt odznacza się dużą zdolnością wypełniania powierzchni porowatych i absorbujących wodę. Pozostawią powłokę jednolitą, błyszczącą, odporną na ścieranie czy inne zniszczenia, powstałe np. w wyniku chodzenia. Dyspersja podkładowa nie nadaje się do polerowania ani obróbki maszyną wysokoobrotową.

ZASTOSOWANIE:

Stosować do wszystkich powierzchni wodoodpornych, porowatych i gładkich, np. z PCV, linoleum, kamienia naturalnego, posadzek z cementu i żywicy syntetycznej. Również jako podkład pod warstwy polimerowe, szczególnie w przypadku podłóg, na których bezpośrednie położenie polimeru nie przynosi zadawalającego efektu. Nie stosować do wykładzin kauczukowych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nakładać na powierzchnię idealnie czystą, zmytą środkiem do gruntownego czyszczenia, zneutralizowaną i suchą.
Przed rozpoczęciem nakładania preparatu należy zapewnić wyrównaną temperaturę pomieszczenia i samej podłogi ok. 10-20o C. Urządzenia grzewcze, które mogłyby spowodować przegrzanie, należy wyłączyć. Koniecznie zadbać o dopływ świeżego powietrza.
Rozprowadzić 1-2 cienkie warstwy preparatu. Przed nałożeniem kolejnej warstwy, upewnić się, czy poprzednia dobrze wyschła. Czas wysychania przy dobrej wentylacji, w zależności od temperatury wynosi około 20-30 min. W przypadku wykładzin o dużej absorpcji, oprócz linoleum, jako pierwszą warstwę należy zastosować preparat w rozcieńczeniu z wodą 1:1. Jako trzecią warstwę zaleca się powłokę polimerową TRIGOMAT lub MAMMUT.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Opakowanie 10 l
pH 8,5
Zastosowanie konserwacja
Roztwór gotowy do użycia %