Bigomat Brillant 10L polimerowa powłoka ochronna<br/><font color="red">(towar niedostepny)</font>
Bigomat Brillant 10L polimerowa powłoka ochronna
(towar niedostepny)Kod towaru: K162952

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

BIGOMAT BRILLANT to nowoczesna, odporna na uszkodzenia powłoka ochronna o długim okresie żywotności. Produkt ten łatwo się rozprowadza po powierzchni. Posiada doskonałe właściwości wypełniające. Powłoka jest antypoślizgowa, zmywalna. Po kilkudniowym okresie utwardzania nadaje się do polerowania maszyną wysokoobrotową. Film ochronny tworzy błyszczącą, odporną na uszkodzenia powierzchnię, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu i codziennej pielęgnacji.

ZASTOSOWANIE:

Preparat zalecany jest do stosowania zarówno na powierzchniach zamkniętych jak i porowatych. Szczególnie zalecany do zabezpieczania kauczuku, PCV, linoleum, drewna i parkietu, laminatu, kamienia naturalnego i sztucznego, płytek podłogowych, żywicy epoksydowej, posadzek przemysłowych i twardych w obiektach wszelkiego rodzaju. Do powierzchni bardzo porowatych i linoleum zaleca się zastosowanie środka POLYMER GRUNT.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed nałożeniem BIGOMAT BRILLANT należy zmyć posadzkę środkiem do gruntownego czyszczenia. Przy wyborze odpowiedniego do tego celu preparatu należy kierować się rodzajem powierzchni. Nasz asortyment umożliwia skorzystanie zarówno z preparatów gruntujących na mokro: TERRANO, TERRADUR, jak również środka należącego do systemu czyszczenia gruntownego na sucho SOLEX. O ile podczas czyszczenia gruntownego przy zastosowaniu klasycznych preparatów na mokro, niezbędne jest zneutralizowanie środka, to w przypadku użycia preparatu na sucho nie jest to konieczne. Po relatywnie krótkim czasie wysychania SOLEX-u, można rozpoczynać nakładanie powłoki ochronnej.
Przed nałożeniem należy zapewnić wyrównaną temperaturę pomieszczenia i samej podłogi, tj. około 10-25oC. Grzejniki lub inne źródła ciepła powinny zostać wyłączone. Należy zadbać również o dobrą wentylację w pomieszczeniu.
Nanieść 1-3 cienkie warstwy, zachowując odpowiedni odstęp czasowy pomiędzy kolejnymi warstwami (około 20-30 minut przy dobrej wentylacji i temperaturze zewnętrznej 10 -25oC). Na powierzchniach o dużej absorbcji zaleca się zastosowanie jako pierwszej warstwy POLYMER GRUNT lub BIGOMAT BRILLANT w rozcieńczeniu z wodą 1:1. Do codziennego mycia zaleca się stosowanie PREMIUM nr 4, KLAR CITRO lub RED KLEEN.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Opakowanie 10 l
pH 8,5
Zastosowanie konserwacja
Roztwór gotowy do użycia %